Telefon: +46 8 463 23 00

Magdalena Ihre

VD och delägare


Konsument, Professional Services

0706-055500
magdalena.ihre@novarepropell.se
LinkedIn

Daniele Terrizzi

Rekryteringskonsult och delägare


Novare Propell

Finans, Professional Services, Affärs- och Verksamhetsutveckling

0735-233030
daniele.terrizzi@novarepropell.se
LinkedIn

Ebba Levin

Rekryteringskonsult och delägare


Kommunikation, HR, Marknad, CSR

0735-233017
ebba.levin@novarepropell.se
LinkedIn

Jessica Fontin

Rekryteringskonsult och delägare


Novare Propell

HR, Marknad och Film/Kultur

0735-233018
jessica.fontin@novarepropell.se
LinkedIn

Susanna Westman

Rekryteringskonsult och delägare


Novare Propell

Ekonomi/Finans, Fintech

0735-43 38 73
susanna.westman@novarepropell.se
LinkedIn

Charlotta Cedermark

Rekryteringskonsult och delägare


Novare Propell

IT, Teknik och Digital

0735-233004
charlotta.cedermark@novarepropell.se
LinkedIn

Maria Becker

Rekryteringskonsult


Novare Propell

FMCG, Marknad och Digital

0761-336485
maria.becker@novarepropell.se
LinkedIn

Helene Sköld

Rekryteringskonsult


Novare Propell

Industri, Affärs- och Verksamhetsutveckling

0708-743825
helene.skold@novarepropell.se
LinkedIn

Kristin Högdahl

Rekryteringskonsult


Finans, Professional Services, Affärs- och Verksamhetsutveckling

0733 43 45 94
kristin.hogdahl@novarepropell.se
LinkedIn

Sebastian Glovéus

Rekryteringskonsult


Industri, Affärs- och Verksamhetsutveckling

0735-233003
sebastian.gloveus@novarepropell.se
LinkedIn

Sofia Dippel

Researcher


Novare Propell

FMCG, Marknad och Digital

0735-174450
sofia.dippel@novarepropell.se
LinkedIn

Stéphanie Björklund

Researcher


Novare Propell

Kommunikation, HR, Marknad

0735-233008
stephanie.bjorklund@novarepropell.se
LinkedIn